Fenomenální Barbara Dennerlein poprvé v Čechách

na pozvání Šumavské renesance o.s., koncertovala v doprovodu Pavla Razíma na bicí, ve vyprodaném sále Národního domu v Ústí nad Labem.

Jsme dlužni naším čtenářům reportáž o realizaci koncertu Barbary Dennerlein (D), světové proslulé varhanistky na Hammond B3 s Pavlem Razímem (CZ) na bicí, konaného na pozvání pořadatele tohoto koncertu, Šumavské renesance o.s., dne 21. října v Ústí nad Labem.
Koncert byl součástí 13. ročníku Mezinárodního festivalu v Ústí n. Labem pořádaného v Národním domě pod názvem JazzBlues.

barbara-a-jan-holecek.jpg slovo-do-salu.jpg barbara-dennerlein.jpg zkouska.jpg veni-vidi-vici.jpg poradatele-s-barbarou.jpg pavel-razim.jpg

fotografie Miroslava Rosendorfa [www.maudcaffe.net]

Je zbytečné komentovat obrovský úspěch koncertu, ocenění nejen publika, ale i přítomných hudebních kapacit. Samozřejmě po zpracování zveřejníme v našem magazínu i krátké hudební šoty. Recenze na virtuozitu Barbary Dennerlein plní mnoho webů, ale my, jak už je o nás známo, vždy hledáme cestu vlastní, cestu k člověku, který svým nadáním a pílí se stal světovou hudební star. Nejen kdo, ale jaká je Barbara Dennerlein , se naši čtenáři dozví v exkluzivním rozhovoru pro magazín Šumavské renesance o.s., který nám poskytla. A kdy bude zveřejněn ?

Neznáme lepší příležitost, než při její další návštěvě České republiky, dalším koncertu který připravujeme v projektu pro rok 2010. A kde, kdy a s kým bude projekt realizován ? Další exkluzivita – interpretka, který plní přední koncertní síně světa, přijala naše pozvání k nám domů - na Šumavu.

Šumavská renesance o.s. spolu se svým partnerem Městským kulturním střediskem Sušice, uvede duo Barbary Dennerlein na varhany Hammond B3 s Pavlem Razímem na bicí nástroje v říjnu 2010 v Sušici.

Veškeré další informace budou s dostatečným předstihem zveřejněny v magazínu Šumavské renesance, prostřednictvím Městského kulturního střediska v Sušici, v tisku, na plakátech a jiných mediálních prezentacích jako obvykle.

Šumavská renesance o.s.
Iva Sedlářová