JazzBlues - 13. ročník Mezinárodního festivalu v Ústí nad Labem,

JAZZBLUES festival Ústí nad Labem 2009 jehož pořadatelem je Městský kulturní dům s řadou partnerů a sponzorů tohoto významného projektu, s účastí předních umělců z USA, Velké Britanie, Německa a České republiky. Program festivalu je rozprostřen do jednotlivých dnů 16., 17., 21., a 23. října 2009 v Národním domě v Ústí nad Labem.
Jedním z partnerů projektu je i Šumavská renesance o.s., která uvede ve středu 21.října po vystoupení Jaroslava Jakuboviče s Emilem Viklickým , duo Barbary Dennerlein (G) a Pavla Razíma (CZ). Světoznámá Barbara Dennerlein vystoupí v České republice poprvé a exkluzivně s významnou českou celebritou na bicí nástroje, Pavlem Razímem.
Účast Šumavské renesance o.s. v Mezinárodním festivalu JazzBlues v Ústí nad Labem je pilotním projektem pro řadu dalších, navazujících programů, chystaných v celoročním projektu pro rok 2010, respektive v jeho hudebních částech. Setkáte se v nich nejen s našimi protagonisty letošního festivalu v Ústí nad Labem, ale i s mnoha dalšími.
Partnerem Šumavské renesance o.s. v letošním Mezinárodním festivalu JazzBlues v Ústí nad Labem je Česko-německý fond budoucnosti, který projekt spolufinancuje a Suenchinger Schlossmusik e.V. se sídlem v bavorském Straubingu.
Iva Sedlářová a Jan Holeček
Šumavská renesance o.s.

JAZZBLUES festival Ústí nad Labem 2009 Pavel Razím

Barbara Dennerlein Barbara Dennerlein